fbpx

Prodej

Prodej

Chci prodat své Porsche

Stávající majitel prodává své Porsche. Kompletní servis i prodej zajistíme my

Chci si sám najít své Porsche

Zákazník sám hledá vhodné nabídky, nepotřebuje naše rady. My jsme k dispozici, pokud je potřeba…

Chci koupit Porsche, sám nechci nic řešit

Zákazník si neláme hlavu s prohlížením nabídek či komunikací s prodejci. O vše se postaráme my

CHCETE KOUPIT PORSCHE?
Otázka je jednoduchá tak, že jednodušší už ani být nemůže. A vyloženě složitá není ani odpověd. Můžete si vybrat auto z nabídky, kterou na webu Porška.cz  aktuálně máme a auto koupit u nás. Jde o námi prověřené a doporučené vozy, většinou od našich dlouholetých zákazníků, kteří své Porsche nabízejí k prodeji v rámci obměny vozového parku, o vozy, které důvěrně známe. U všech námi nabízených aut dostane zájemce předem kompletní report o stavu auta, zprávu o prognóze možných oprav, popřípadě kalulaci na konkrétní servis, pokud je vůz nabízen s ohlášenou vadou, mírným poškozením, blížící se pravidelnou prohlídkou, anebo je prostě jen ve věku, kdy se servis očekává. Druhou skupinou aut jsou naše vlastní. Ta jsou obvykle specifická v tom, že byla námi kompletně prověřena, zbavena neduhů a problémů, a pak připravena k prodeji.

NEJSME AUTOBAZAR!
Ne, nejsme autobazar, jakkoli prodáváme ojetá auta, tak ne tím způsobem, jak je běžné u tradičních prodejců s automobily z druhé ruky. My sami nemáme rádi prostředí protřelých obchodníků, kteří neváhají použít jakékoli metody, aby prodali komukoli cokoli, u nás toto nehrozí. Neprodáváme auta, kterými si nejsme jisti. Vozy v naší nabídce jsou buď ty, které jsme sami vlastnili, anebo ty, které vlastnili naši zákazníci. Nevykupujeme auta za účelem dalšího prodeje bez ohledu na jejich stav, nic nemaskujeme – naopak vždy odkrýváme všechny karty a referujeme o stavu aut, která jsou u nás na prodej.

S jasným nesouhlasem s „bazárnickým“ chováním a praktikami u nás nenajdete typické prodejce. Pokud chcete v Poršce koupit ojetý vůz, nebudete jednat s člověkem, kterému nezáleží na ničem jiném, než je rychlý zisk, nenarazíte na ostříleného matadora z tuzemských autobazarů… Komunikaci při prodeji, a vůbec při veškerých službách spojených jak s prodejem, tak dovozem aut, zajišťují kolegové, kteřé milují auta, etablovaní z prostředí motoristických novinářů. Máme zde tedy tým lidí s jasně dohledatelnou historií, a ne „bezejmenné“ prodejce, o kterých nikdo nikdo neslyšel.

MÁME V NABÍDCE, ANEBO VÁM NAJDEME TO SPRÁVNÉ PORSCHE
V aktuální nabídce na našem webu můžete vybírat z aut, která jsou právě teď na prodej, jde o vozy, případě, že žádný z námi nabízených automobilů nevyhovuje, je tady tady další možnost – najít auto mimo naše zdroje, a to buď může zákazník sám, anebo automobil najdeme my.

Back to top