fbpx

Pracovní příležitost: Do našeho týmu přijmeme automechanika

  • Blog
  • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pracovní příležitost: Do našeho týmu přijmeme automechanika

Do našeho dynamicky se rozvíjejícího týmu přijmeme nového kolegu na pozici automechanik a autoelektrikář. Vyučení v oboru je vítané, ale nevyžadujeme je u zájemců s nepřehlédnutelným nadšením, zájmem o značku Porsche a poctivou práci, s touhou zaškolit se, učit se novým věcem, profesně se zdokonalovat. Rádi se tedy ujmeme i čerstvého absolventa učiliště daného oboru, zaškolíme, naučíme, vysvětlíme – a kromě práce jako takové pak budeme vyžadovat loajalitu, nasazení a touhu učit se dál nové věci a vzdělávat se, k čemuž opět rádi přispějeme.

Doslova a do písmene trváme na lásce k autům a k práci jako takové. O práci – a při práci – musí u nás automechanik přemýšlet, my zase budeme myslet na to, aby plat nebyl tím jediným, co můžeme nabídnout a co od nás může náš zaměstnanec očekávat. Jaký je u nás plat? Automechanik s patřičnou odborností a praxí u nás začne na 30.000 Kč, k domluvené mzdě přidáme rodinné a přátelské zázemí, benefity, podporu pracovně se rozvíjet, účastnit se motoristických akcích na závodních okruzích.

Rádi se o možné spolupráci pobavíme – zájemci, neváhejte prosím na kotyk@porska.cz nebo raději zavolat na 735 000 901, budeme se těšit!

Back to top