fbpx

 

Chcete bez starostí koupit ojeté Porsche:

 

 

  • nechcete naletět podvodníkovi
  • chcete znát technický stav vozidla
  • chcete ušetřit náklady s nečekanými výdaji za servis
  • nechcete se starat o administrativu a jednat s prodejcem
  • chcete ušetřit čas při procházení nekorektních inzerátů
  • nechcete řešit komplikace s dopravou automobilu
  • chcete vyřešit celý proces najednou a bez problémů
 
Rádi ušetříme váš čas a náklady, o vše se postaráme!
 

 

Jak spolupráce s námi probíhá? 
 
Zavolejte na telefon 735 000 902 – představíme se a řekneme si detaily. První telefonát je samozřejmě zdarma. Někdo chce pouze prověřit auto, které si sám našel, s tím domluvíme čas a místo prohlídky a je vyřešeno. S tím, kdo má zájem o komplexní služby, se domluvíme na osobním setkání při placené konzultaci, sestavíme správný postup a plán.
 

Zde jsou všechny detaily a ceny. Přehledně a podrobně.
Prostudujte si je prosím, na konci pak znovu najdete přehled, jak postupovat…

 

 • Zavolejte a domluvíme se na osobním setkání
 • Setkáme se u nás v Poršce a společně definujeme „to správné“ Porsche
 • Jsme k dispozici pro rady a konzultace. Emailem, osobně, telefonicky
 • Hledáme, komunikujeme s prodejci, poptáváme auta
 • O nic se nestaráte, my vše kompletně vyřídíme
 • Hradíte hodinovou sazbu a jednotlivé úkony
 • My zařídíme vše, klidně od vyhledání auta až po přihlášení

První telefonát, první otázky a odpovědi, definice cílového Porsche, prostě první krok, při kterém se jednak vzájemně poznáme, a také zjistíme, jaké chce zájemce Porsche. A nejenom to, v rámci cca deseti minut (více to napoprvé trvat nebude) představíme sami sebe – ne každému můžeme být jak osobně, nebo třeba stylem práce sympatičtí. Pokud se nedohodneme, zájemce nic neplatí… tak jako tak rádi pohovoříme s každým, komu je Porsche sympatické. Pokud si řekneme, že do toho společně jdeme, dalším krokem je osobní setkání při placené konzultaci. Na prvním setkání si stanovíme pravidla, domluvíme vzájemné podmínky, zavřeme smlouvu o zastupování. V rámci té zákazník složí zálohu 5.000 Kč a můžeme se vrhnout do práce. My, zákazník si užívá volného času a je z naší strany oslovován pouze k nezbytným detailům a k odsouhlasení. Záloha se čerpá na čas, který věnujeme hledání a online prověřování aut, ke komunikaci s prodávajícími.

Aktivně hledáme vhodné auto. Jsme k dispozici v rámci pracovní doby na telefonu, mejlu, poptáváme auta, které se jeví jako vhodná (ať už je najdeme my anebo sám zájemce), provádíme první oslovení prodávajícího, čili zastupujeme zákazníka, pokud si zájemce o automobil najde sám inzerát, my za něj voláme prodávajícímu, navazujeme první kontakt, protože už z toho poznáme, jestli má vůbec smysl se o automobil dále zajímat. Auta se točí na trhu, my je dlouhodobě sledujeme, známe seriozní prodejce, ale také už s předstihem umíme varovat před prodejci, jejichž pověst není právě reprezentativní. Víme, jaké kličky či formulace používají nekorektní prodejci, zejména v Německu, aby se vyvázali z garance. Podle servisní knihy odhalíme, jak se o auto kdo staral…

Jsme k dispozici v rámci technického poradentství – kdo někdy chtěl koupit Porsche a nenarazil na téma ložisek IMS? Je třeba se jich bát? Co jsou největší neduhy Porsche, v čem je naopak Porsche silné, kolik stojí provoz Porsche… To je jen několik málo otázek, na které známe díky bohatým zkušenostem a mnohaleté praxi se servisem odpovědi.

Jak hledáme to správné auto? Máme své kanály, to nejlepší auto se obvyklé najde ještě dřív, než se objeví v nabídce na internetu, známe zázemí a komunitu, víme, kdo co prodává či bude prodávat, pracujeme s nabídkou ještě dřív, než se ukáže na veřejnosti. Pak jsou tady inzertní servery, klubové diskuze, zahraniční portály, všude tam se může „to pravé“ auto objevit. Zadáme poptávku na konkrétní auto u našich dodavatelů z řad osvědčených prodejců u nás i v zahraničí, ať už ve sféře multibrandových autohausů, nebo třeba autorizovaného prodejce Porsche v Německu.

Jsme k dispozici i v rámci rad ohledně časových souvislostí – není žádoucí neracionálně koupit auto hned, jen podle inzerátu, to je cesta ke zklamání a ztracené investici, na toto vás samozřejmě upozorníme a znovu před odjezdem na prohlídku připomeneme, že nejdůležitější je zachovat chladnou hlavu a „nekupovat bez rozmyslu, srdcem.“ Šetříme vaše peníze a starosti! Nicméně se stejně tak nevyplácí ani dlouho čekat, ta dobrá auta se obvykle v nabídce moc dlouho neohřejí. Ctíme volno víkendu, ale v rámci bvyklé pracovní doby jsme k dispozici – online či na telefonu.

Toto je tedy placená služba – cena je 2.000 Kč za hodinu, kdy prostřednictvím aplikací měříme čas (a účtujeme po pěti minutách), a jednou měsíčně zúčtujeme a fakturujeme. Jasně a přehledně.

Další navazující úkony se pak účtují podle skutečné realizace – pokud není žádné auto k prověření, nikam s nejede. Pokud se jede za prověřením auta, stojí výjezd 12.000 Kč bez DPH při prověřování na území Prahy a 18.000 Kč bez DPH mimo Prahu (ČR, EU do 600 km).  Při dojezdové vzdálenosti 600 km je cena 25.000 Kč bez DPH, a zákazník hradí také náklady na ubytování, pokud je toto k realizaci prověření potřebné. Zákazník hradí náklady (mimo prověření v Praze) na cestu: 8 Kč bez DPH/km, plus mýtné, trajekty, dálniční známky, atd a další poplatky spojené s transportem na místo prověrky. Pokud prodávající souhlasí s prohlídkou u nás v servisu, je cena jedné prohlídky 10.000 Kč.

Cena za prověření se platí předem před výjezdem. Pokud jsou po cestě výjimečně nějaké další náklady – typicky když náš zákazník jede s mechanikem a požaduje delší spolupráci na místě, doúčtovává se sazba dle hodinového ceníku. To se stává ale výjimečně.

Další platby následují až v druhém kroku, pokud cche zákazník zajistit transport automobilu, dovozovou STK, přihlášení. Všechny platby samozřejmě jsou nejprve odsouhlaseny, pokud s něčím zákazník nesouhlasí, nerealizuje se to.

Máte obavu, že vás budou finančně vyčerpávat nekonečné vyjížďky za prověřováním aut? Že hledání bude trvat dlouhé měsíce a prověrky budou ukrajovat z vašeho rozpočtu? Nemusíte mít obavy, statisticky z naší zkušenosti vychází, že v rámci jednoho zákazníka jedeme cca dvakrát, více ne – opravdu platí, že velkou část aut odfiltrujeme v inzerci už od stolu.

Jak probíhá a co všechno zahrnuje Prověření vozu – u nás v servisu – v ČR – v zahraničí?

Prověření auta má z našeho pohledu tři základní pilíře. Vždy zahrnuje statickou kontrolu auta z venku i zevnitř. Vždy zahrnuje připojení na diagnostiku (samozřejmě u těch aut, u kterých to jde, dekády staré klasické vozy s karburátory na diagnostiku připojit nelze). Vždy zahrnuje testovací jízdu. Pokud prodávající nesouhlasí s celkovou prohlídkou nebo s některou ze třech částí, doporučujeme od takového auta dát ruce pryč. Nejenom že nelze garantovat, že auto je v takovém stavu, jak je prezentováno, ale takový styl prodeje nasvědčuje tomu, že majitel nejedná na rovinu.

Podrobněji k prohlídce… Začínáme tím, že auto staticky zkontrolujeme zvenku. Měříme sílu laku, hledáme opravená poškození, kontrolujeme, zda bylo auto bourané. Sledujeme, zdy jsou všechny díly slícované, jak mají být. Měříme sílu brzdových kotoučů, nalyzujeme stav brzdových destiček. Kontrolujeme vlhkost světlometů, stav skel. 

Návrh smlouvy pokud kupujete auto jako soukromá osoba najdete zde a návrh smlouvy, kupujete-li na firmu najdete zde

CENÍK ZÁKLADNÍCH SLUŽEB*

Základní telefonát na téma „chci koupit Porsche“

 • je zdarma – zavolejte, rádi každého zájmece o Porsche vyslechnem. řekneme si základní informace a pokud bude na obou stranách zájem spolupracovat, domluvíme se na dalším. Vše zvládneme jistě za pár minut. Pro delší konzultaci si domluvíme osobní setkání v rámci placené služby u nás u dobré kávy v sídle servisu Porška.

Konzultace, jednání s prodejcem, hledání a analýza inzerce…

 • po telefonu, emailu, administrativa, komunikace s prodejci i zájemcem, atd.: 2.000 Kč/hod

Prověření u nás v servisu

 • cena prohlídky: 10.000 Kč

Prověření na území města Prahy

 • cena prohlídky: 12.000 Kč

Prověření v rámci ČR a EU (do 600 km/jednodenní)

 • jeden výjezd k vozu: 18.000 Kč
 • klient hradí náklady na dopravu (8 Kč/km), poplatky, mýtné, trajekty, dálnice, atd.

Prohlídka – časová náročnost 2h, související administrativa, komunikace s prodejcem, atd. 1h. Celková časová dotace na výjezd je 3 hodiny. Další započatá hodina specialisty na místě nad rámec 3 hodin: 1.500 Kč/h.

Prověření v rámci EU (od 600 km/vícedenní)

 • jeden výjezd k vozu: 25.000 Kč
 • ubytování (dle místních možností v lokalitě prověření)
 • klient hradí náklady na dopravu (8 Kč/km), poplatky, mýtné, trajekty, dálnice, atd.

Expresní servis (výjezd do 24 h)

 • 5.000 Kč k ceně výjezd
 • všechno chce svůj čas, včetně plánování a příprav na cestu, pokud je zapotřebí a kapacita to dovolí, jsme schopni vyrazit na cestu neprodleně a podat zprávu o prověření do 24 hodin

Administrativa při realizace prodeje 

 • cena služby: 5.000 Kč
 • komunikace s prodejcem pro uzavření transakce, vyjednávání o ceně ve prospěch našeho klienta, příprava plných mocí, komunikace ohledně kupních smluv, příprava dokumentace pro odtah vozidla

Odtah vozu do ČR a po ČR

 • dle smluvních podmínek dopravců – 18 Kč/km

Administrativa, prodej,  kontrola

 • prověření historie vozu CarVertical: 550 Kč
 • prověření historie vozu Cebia: 590 Kč
 • prověření servisní historie v systému PCSS: 1.000 Kč
 • prověření originál výbavyv systému Partslink : 1.000 Kč
 • evidenční STK: 2.500 Kč
 • technická STK: 5.000 Kč
 • dovozová STK: 5.000 Kč
 • přihlášení na registru auta z ČR: 4.500 Kč
 • přihlášení na registru auta z EU: 6.000 Kč


Smluvní ceny, bez DPH v CZK, pro platbu v EUR platí aktuální kurz, ceník platný od 10.6.2023

Teď tedy nastal čas, pokud máte opravdu zájem o Porsche, zvednout telefon… Zavolejte na telefon 735 000 902 – představíme se a řekneme si detaily

Nemáte zájem o naši kompletní službu, ale chcete si pořídit ojeté Porsche, našli jste si své vysněné auto, vše si zařizujete sami a chcete od nás auto technicky prověřit?  Zkopírujte link inzerátu „vašeho“ Porsche a pošlete jej na prodej@porska.cz s žádostí o prověření – obratem se ozveme s detaily.
 
Auto po technické stránce prověříme. Dostanete od nás jasný a přehledný výstup o současném stavu auta i eventuální rozpočet na potencionální opravy. Ceny a obsah prověření už najdete o pár odstavců výše… * viz CENÍK ZÁKLADNÍCH SLUŽEB
 
 
Back to top