fbpx

Vánoční dárek? Půjčte si Porsche 911!

  • Blog
  • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vánoční dárek? Půjčte si Porsche 911!

Pro sebe sebe jako splněný sen, anebo jako dárek pro někoho blízkého. Ať už jsou důvody jakékoli, půjčit si Prosche 911 je teď tak snadné… Maximálka atakující 300 km/h, sprint z nuly na stovku za nějakých pět sekund, zvuk při kterém začne budšit srdce a zrychlí se tep, zrychlení a přetížení v zatáčkách, které zamrazí příjemně v zádech. To všechno navíc v elegantním designu desítky let modelované karoserie s typickým tvarem a vzhledem. Chcete řídit Porsche 911 nebo jízdu v ikonickém sporťáku věnovat jako dárek? Nikdy předtím to nebylo tak jednoduché.

Chcete řídit Porsche 911? Je-li odpovědí ano, pak cesta k neopakovatelnému zážitku je velice snadná. Začněte třeba tím, že si vyberete jedno z aut, které čeká v naší flotile.

Porsche 911 Carrera S, s motorem o objemu 3,8 litru, pohánějícím přes manuální šestikvalt zadní kola, s bohatou výbavou a povědomě zelenou závodnickou barvou laku.

Či Porsche 911 Carrera 4S s pohonem všech kol a automatickou převodovkou PDK. S top výbavou, které nechybí v rámci sportovního automobilu vůbec nic. Rozhodně mu tedy nechybí lepivá přilnavost, schopnost vystřelit z místa bez protočení kol s absolutní jistotou a oslnivým zrychlením.

Máte-li vybrané auto, zvolte způsob, jakým si Porsche 911 užijete. Dá se využít možnost kratších jízd s naším instruktorem, kdy se neskládá žádná kauce, stačí se buď domluvit na termínu anebo se nahlásit v rámci námi pořádaných srazů v Praze a okolí. Jedna jízda vyjde na pár stovek, včetně paliva a všech dalších nákladů. Prostě se dostavíte s platným řidičákem na místo a jezdíte. Nebo jsou zde klasické pronájmy, kdy si auto vyzvednete a sami jezdíte půl dne, den anebo celý víkend. Popřípadě, a v tom je naše nabídka unikátní, je možné pronajmout si Porsche 911 na závodní okruh.

V rámci některých vypsaných termínů pro rok 2020 na jednom z tuzemských závodních okruhů, v Brně jezdíme na jaře a na podzim, v Mostě taktéž, a v Písku, Vysokém Mýtě a Sosnové průběžně celý rok, držitel poukazu nemusí mít strach, že by si nevybral akci. Jednotlivé jízdy či pronájmy lze objednávat buď telefonicky na čísle 735 000 902 nebo písemně na info@porska.cz, zakrátko bude možnost také objedávat a platit rovnou online přes eshop. Na uvedených kontaktech jsme také k dispozici pro jakékoli doplňující dotazy či připomínky.

Kompletní info a nabídku najdete na porska.cz/půjčovna

Back to top