fbpx

Vánoční dárek, jízda v Porsche 911

  • Blog
  • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vánoční dárek, jízda v Porsche 911

Jsou dárky, které udělají velkou radost u vánočního stromku. A pak ty, co přinesou radost hned dvakrát

Kliknětě na „KOUPIT POUKAZ“ – vyberte si tu správnou variantu – prostudujte podmínky a … udělejte někoho blízkého šťastným!


POUKAZ MÁTE K DISPOZICI IHNED A BEZ ČEKÁNÍ!!!
… MŮŽETE OKAMŽITĚ VYUŽÍT JAKO DÁREK …

Pro někoho příležitost užít si adrenalin a rychlost, pro jiného splnění dětského snu. Tak jako tak, asi neexistuje člověk, kterému by neudala radost možnost sednout si za volant ikonického Porsche 911, otočit klíčkem v zapalování – levou rukou, jak jinak – a šlápnout na plynový pedál.

Tohle je dárek, který opravdu potěší hned dvakrát, jak bylo naznačeno v úvodu. Poprvé, když obdarovaný obdrží poukaz, ze kterého se dozví, že dostal jedinečnou příležitost okusit na vlastní kůži charakter Porsche a bude řídit 911. A podruhé, když se skutečně usadí za volantem a rozjede se.

Pro sebe jako splněný sen, anebo jako dárek pro někoho blízkého. Ať už jsou důvody jakékoli, půjčit si Porsche 911 je teď tak snadné… Maximálka atakující 300 km/h, sprint z nuly na stovku za nějakých pět sekund, zvuk při kterém začne bušit srdce a zrychlí se tep, zrychlení a přetížení v zatáčkách, které zamrazí příjemně v zádech. To všechno navíc v elegantním designu desítky let modelované karoserie s typickým tvarem a vzhledem. 

Back to top